İnsan Kaynakları

Kardelen TV İş Başvuru Formu

Kardelen TV İnsan Kaynakları sayfasına hoşgeldiniz…

Genç, dinamik ve nitelikli çalışanlarıyla her geçen gün hızla büyüyen, ulusal alanda başarılarını kanıtlayan Kardelen TV, çalışanlarına verdiği değer ile de fark yaratıyor.İstihdam sürecine katılmak isterseniz bu sayfadan yararlanmanız gerekecektir. Mevcut pozisyonlarımıza başvurmak için aşağıda ki butona tıklayarak formu kullanabilirsiniz.Form doldurma tarihinden itibaren formda bırakacağınız iletişim bilgilerinden tarafınıza olumlu/olumsuz mutlaka dönüş yapılmaktadır. Hepinize başarılar dileriz.

Kardelen TV İş Başvuru Formu

Başvuru Formu

Başvuru formunu doldurmadan önce aşağıda yer alan Sıkça Sorulan Sorular kısmını inceleyerek başvuracağınız pozisyonlar hakkında ve genel kriterlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Nasıl iş başvurusunda bulunabilirim?

İş başvurularına www.kardelentv.com.tr adresinde İnsan Kaynakları sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Mevcut ilanlara başvurabileceğiniz gibi, başvurabileceğiniz uygun bir pozisyon mevcut değil ise genel başvuru da yapabilirsiniz. Mevcut ilan olduğu halde bu sayfanın en üstünde duyuru olarak girilecektir.Böyle bir duyuru/ilan göremiyorsanız genel başvuru yaparsınız.

Genel kriterler nelerdir ?

Kardelen TV bünyesinde çalışabilmek için çalışacağınız birimle ilgili deneyim şartı muhakkak aranmaktadır. Sektör veya benzer sektörlerde deneyim kazanmış ekip çalışmasına ve vardiyalı çalışmaya hazır dinamik ekip arkadaşları arıyoruz…

Üniversitelerin hangi bölümlerini tercih ediyorsunuz?

Belirli birimler ve pozisyonlarda bölüm tercihi yapılmakla birlikte, genel olarak bölüm tercihimiz İletişim Fakültesi olmaktadır.. İşe alımı yapılan çalışanlarımıza iş alanları doğrultusunda eğitimler verilmektedir.

Yaptığım başvuru için geri dönüş yapılmadı, nasıl bilgi alabilirim?

“Genel Başvuru” ilanına başvurduğunuzda; özgeçmişinizin tarafımıza ulaşmış olduğuna dair bilgi e-postası gönderilmektedir. Oluşacakperpsonel  ihtiyaçları doğrultusunda özgeçmişiniz genel veritabanında saklanmaktadır. Yayınlanmış olan ilanlar aracılığı ile yapmış olduğunuz iş başvurunuzun, pozisyona yönelik uygun yetkinlikler doğrultusunda değerlendirilmesinin ardından başvurunuz ile ilgili olumlu veya olumsuz geri dönüşler online olarak yapılmaktadır.

Lise mezunlarına iş imkanı sunuyor musunuz?

Hizmetli  ve Güvenlik Görevlisi pozisyonlarına lise mezunu alımı gerçekleştirmekteyiz.

Üniversite stajyeri alımları hangi dönemlerde yapılmaktadır?

Yaz dönemi için staj programları uygulanmaktadır. Her yıl Nisan ayında bizzat posta adresimize yapılır. Haziran-Eylül döneminde minimum 1 ay, maksimum 4 ay olarak staj yapılabilmektedir.